Koncert operetkowo-musicalowy Baśń dla dorosłych

Organizatorzy zapraszają 14 lipca o godz. 19.30 do rabczańskiego Amfiteatru na operetkową Baśń dla dorosłych i koncert z hitami zespołu ABBA.

Post thumbnail image

Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie.  Zabrzmią duety wszech czasów, wspaniałe arie, popisowe utwory instrumentalne a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gwiazdą wieczoru i wisienką na torcie będzie gwiazdorska niespodzianka – show w innej odsłonie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, tańca, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych melodii. Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Operetkowi, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego.

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.

Zapraszamy do wspólnego muzykowania.

Obsada:

Joanna Wojtaszewska - Sopran

Anna Jakiesz – Błasiak - Sopran

Kamil Roch Karolczuk - Tenor

Mikołaj Miko Król - Tenor

Kameraliści Operetkowi

Czas trwania koncertu: ok. 90 minut fantastycznej zabawy (bez przerwy).